GENEL BİLGİLER

ORGANİZASYON YERİ ve TARİHİ

18. HİPOFİZ SEMPOZYUMU” organizasyonu 11 Kasım 2023 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi M Salonu- Sıhhiye Ankara’da yapılacaktır.

KATILIM SERTİFİKASI

18. HİPOFİZ SEMPOZYUMU’ na kayıt yaptıran tüm katılımcılara, katılım sertifikası verilecektir.

DAVET MEKTUBU

18. HİPOFİZ SEMPOZYUMU’na kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

SERGİ ALANLARI

Organizasyon süresince ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi M Salonu Fuayesi’nde alan ayrılmıştır. Organizasyon alanlarına girişte organizasyon kaydı yaptırmış olma ve yaka kartı taşıma şartı aranmaktadır.

KAHVE MOLASI

Organizasyon süresince çay, kahve ikramları Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi M Salonu fuayesinde servis edilecektir.

ÖĞLE YEMEKLERİ

Organizasyon süresince öğle yemeği Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi’nde servis edilecektir.

TRANSFER BİLGİLERİ

Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi M Salonuna ulaşım için talep gelmesi durumunda Esenboğa Havalimanı, Ankara Otogar ve Ankara Merkez Tren İstasyonu’ndan ücreti karşılığı transfer hizmeti verilecektir. Transfer talepleriniz ile ilgili olarak Consensus Kongre ve Organizasyon Servisleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.